Історія пластикової промисловості!

Історія виробів з пластмаси отримала свій початок в кінзаводах.
Там пластикові огорожі в повній мірі показали всі переваги пластикових виробів. Пластикові огорожі мали суттєві переваги ніж дерево, а саме запобігали серйозні травми коней, і були набагато міцніше і не втрачали вигляд.
Власники ферм також виявили ще одну перевагу: поверхню пластика практично не зберігає вологи і не має смаку - на відміну від дерева, і зменшувало бажання тварин жувати огорожу.

У міру зростання попиту на ринку, генеральні підрядники, архітектори та ландшафтні архітектори почали використовувати пластикові вироби ще більше, так і поступово збільшувалася промислове виробництво пластмасових виробів, в середині 1980-х років, основне застосування пластикових поручнів і огорож було для декоративних цілей, проте згодом виробничі системи постійно вдосконалювали! Перила та огорожі були посилена і в кінцевому рахунку, був розроблений абсолютно новий ринок.

Зараз пластикова промисловість є однією з найбільш економічно конкурентоспроможною. Всі дані показують, що попит на ринку для пластикової промисловості буде продовжувати рости.
Саме пластикові огорожі розглядається як найбільш швидко зростаючий сегмент загального пластикового ринку з кількістю 25 - 33 відсотків заповнення спільного ринку пластикових виробів.