Про нас - Кращий завод пластмас

Історія і переваги виробництва ПВХ від Next Level Plast

Компанія «Next Level Plast» заснована в 2002 році. Діяльність підприємства розпочалась на внутрішньому ринку України під іменем «Аро Пласт Плюс». Після виходу на міжнародний ринок, та здобуття технологічної переваги над конкурентами, підприємство було перейменовано в «Next Level Plast». Спеціалізуємось на вагонці, пластиковому паркані та лавках з пластикового профілю. 

Переваги над конкурентною продукцією

Висока якість

Забезпечується завдяки використанню сучасного обладнання та якісної сировини. Наша продукція може застосовуватись як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення.  Вироби володіють еластичністю, міцністю, стійкістю до вологи, низьких температур, ультрафіолету, гниття та пошкодження мікроорганізмами

Рівномірність кольору

При виробництві ми додаємо барвники в полімерну масуІнші підприємства наносять фарбу на лицьову сторону пластикових панелей. Для користувача це загрожує подряпинами, нерівномірністю кольору, вигоранням пластикових виробів на сонці.  

Вага виробу

Показник  вимірюється співвідношенням довжини, ваги, товщини та кількості ребер, які надають  виробам потенціал міцності. Наша вагонка має товщину 8 мм., кількість ребер 10, вагу 1,35кг/кв.м. Стандарт якісної вагонки становить 1,1-1,5кг/кв.м.

Пожежна безпека

Наші панелі ПВХ не горять та не підтримують горіння, що підтверджено Протоколом НДІ

Безпечність для здоров’я людини

Продукція пройшла всебічні випробовування, повну сертифікацію, санітарно-гігієнічні та інші дослідження.

Легкість в монтуванні

На відміну від дешевшої вагонки, яка виготовлена із суміші з додаванням  крейди, яка ускладнює монтаж (виріб кришиться, ламається, боїться ударів), наша продукція еластична,  гнучка та стійка до ударів. Вагонка не вимагає спеціальних умов для транспортування (згинається зберігаючи рівномірність поверхні)..

Естетичність зовнішнього вигляду

Панелі не тільки візуально вирівнюють стіни, також володіють теплозахисними, вологоізоляційними та звукопоглинаючими властивостями. Легкі у догляді та довговічні у використанні. Наші панелі використовують навіть для зовнішньої обшивки житлових будинків

Наше обладнення

Single Screw Extruder Т 65

Виробництво ПВХ виробів здійснюється за допомогою екструзійного технологічного процесу, на сучасному обладнанні, методом видавлювання розігрітої ПВХ суміші крізь сформовані в екструдері отвори, які надають розігрітому пластифікату задану форму.

Ми використовуємо німецькі екструдери  та високоякісний ПВХ гранулят компаній Begra і Amwil, без додавання, в сировинну шкідливих сумішей, які здешевлюють собівартість продукту.

ST KZPW

Точність розмірів  це один з основних показників якості пластикової продукції. Виробництво ПВХ на потужностях нашого заводу здійснюється з використанням сучасної калібрувальної лінії ST KZPW, яка володіє високою точністю, та забезпечує відмінну якість виробу.

OD 2000 ME-31-2 OY-300

Після  екструзії та калібрування, виріб потрапляє в тяговий пристрій (трак), який дістає заготовку з калібратора, та здійснює кінцеве повздовжнє формування виробу. Трак працює в автоматичному режимі, відповідно до параметрів заданих оператором, дозволяючи в сталому стані виготовляти вироби екструдерам і калібраторам.

Всі технічні параметри виробничого процесу відображаються на моніторі оператора.  

Р1 Р11А

Кінцевої форми виріб набуває під час порізки по довжині. Ми використовуємо стандартні довжини продукції, проте при потребі маємо змогу виготовити виріб під замовлення. Гнучкість програмного забезпечення та якість розпилювального обладнання дозволяють нам задовольняти будь які потреби наших споживачів.

Дізнайтесь більше про виробництво високоякісної ПВХ продукції в наших консультантів.

Наші нагороди

 Наші нагороди здобуті за якісну продукцію

Замовте безкоштовну консультацію і ми Вам перетелефонуємо через 60 секунд!