ТОП 5 міфів про пластикової вагонки

МІФ № 1

Вагонка з пластика - це шкідливий хімічний матеріал, замість якого, краще купити дерев'яну вагонку. Дерево нікому не зашкодить!

Вред пластиковой вагонки

Факт:

Пластикова вагонка не шкідлива. Її виготовляють з полівінілхлориду. Даний матеріал пройшов величезну кількість тестів і експертиз, його активно використовують в харчовій промисловості (для виготовлення ємностей) та навіть для виробництва дитячих іграшок. Що не скажеш про дерев'яну. З метою здешевлення вартості її виготовляють з хвойних народ дерев, які не володіють високою стійкістю перед вологою, спекою і комахами. У зв'язку з чим, вона піддається обробці різними хімічними речовинами, які вдало випаровуються в приміщенні, після монтажу.

МІФ № 2

ПВХ - пожежонебезпечний матеріал, легко вспламеняется і поширює вогонь

пожароопасная пластиковая вагонка

Факт

Вагонки ПВХ не горять взагалі, матеріал не володіє даними властивістю. При контакті з відкритим вогнем вагонка плавитися, виділяє дим, втрачає форму, але не поширює вогонь. Тобто вона розплавитися при контакті з вогнем, але поширювати його не буде, на відміну дерев'яного конкурента ...

МІФ № 3

Пластикова вагонка весь час кришиться і вразлива перед незначним механічним впливом

вагонка пластиковая противоударная

Факт

Даний міф є міфом частково. Він був сформований завдяки недобросовісним виробникам пластикової вагонки. Для зниження собівартості виробів вони використовували неякісні наповнювачі пластифікату (в'язке сировину, яке завдяки процесу екструзії формує зовнішній вигляд виробу). Однак, точно дотримуючись технологічного процесу, пластикова вагонка має еластичність і стійкими властивостями до механічного впливу. Вагонка компанії Next Level Plast проводиться згідно ТУ, пройшла всі технічні випробування по ГОСТу і ДСТУ. Наше підприємство має сучасний німецьким обладнанням, яке виключає можливість використання неякісної сировини.

МІФ № 4

Не встигнеш купити пластикову вагонку, як вона вже на сонце вигорить

солнце знак

Факт:

Стійкість кольору пластикової вагонки до вигорання є одним з головних переваг матеріалу. Оскільки барвники додаються безпосередньо в Пластифікат, що в свою чергу, зраджує вагонке колірну рівномірність і стійкість до негативних факторів навколишнього середовища. Даний міф сформувався по засобу фарбування готового виробу недобросовісними виробниками, які або не мають технологію фарбування пластифікату, або керуються іншими принципами якості.

МІФ № 5

Складність в монтажі - пластикова вагонка дуже Хрупов, гнеться і дає тріщини, що ускладнює монтаж

монтаж

Факт:

Пластикова вагонка є найбільш простим в монтажі облицювальним матеріалом. Але тільки нормальна вагонка, виготовлена з якісної сировини. Наш завод пластмасових виробів самостійно імпортує ПВХ гранулят іменитих європейських брендів Amwil і Berga. Що дозволяє нам тримати стабільні і оптимальні ціни, а також виробляти значні обсяги вагонки високої якості.

Телефонуйте до нас прямо зараз і отримаєте вичерпну консультацію!